Klatka Faradaya Na Kluczyki


Klatka Faradaya Na Kluczyki

Sklep Koruma to miejsce w którym znajdują sięwysokiej klasy przedmioty, które mają za zadanie podźwignąć stopień bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze kupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który obok funkcji zabezpieczających wyróżnia się niezwykle eleganckim i konwencjonalnymwyglądem. W asortymencie znajdziesz także portfel damski skórzany, który jest w różnych rozmiarachi kolorystyce. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu ochrona RFID jest tak ważna? mnogość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Defraudanci tylko czekają na możliwość rabunku, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieuczciwe osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W ofercie sklepu jest, także etui na kluczyki keyless, które skutecznieuniemożliwiają przechwycenie sygnału z kluczyka. Rabusie nie mają możliwości zdalnego otwarcia auta. Dodatkowym atutem etui, jest bezbłędne wykonanie z wysokiej klasy materiału.

Hitem sklepu jest także klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest surowcem ekranizującym. Klatka ochrania przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Gadżet ten, jest także wytwornym częścią aranżacji wnętrza.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Klatka Faradaya Na Kluczyki
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 7 kwietnia 2024
Wyświetleń: 21
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *